Apatinė termo palaidinė L.Brador 716UP

54.45 su PVM

Labai švelni ir maloni, pagaminta iš merino vilnos

Savybės:
· merino vilna itin šilta ir maloni prie kūno
· vidinėje medžiagos dalyje esantis poliesteris užtikrina drėgmės išgarinimą
· rankogalis su įmaute nykščiui
· papildomi audinio sutvirtinimai ties alkūnėmis
· apykaklė su užtrauktuku.

Sudėtis: 
50% merino vilna, 50% poliesteris
Tankis: 230 g/m²Dydžiai: S-XXXL, nugaros ilgis 75 cm
 
Merino avies vilna – tai ypatingai geros kokybės vilna.

Produktai, pagaminti iš „garbanotos“ merino vilnos yra purūs, minkšti, todėl ši ypatybė padidina sugebėjimą izoliuoti šilumą. Šiluma jaučiama šaltu ir karštu oru. Vilna labai gerai sugeria drėgmę: jei oro drėgmė 100%, tai vilna sugeria net 40 % drėgmės nesijaučiant šlapiam. Kai vilna sugeria drėgmę, joje įvyksta daugybė cheminių reakcijų, kurios išskiria karštį į aplinką ir pats audinys lieka šiltas, tai leidžia kūnui prisitaikyti prie temperatūrų svyravimų. Drėgmė išgaruoja iš vilnos pakankamai lėtai: viršutinis vilnos sluoksnis (cuticula) susideda iš mažyčių mikroporų, kurios leidžia audiniui kvėpuoti –  poros yra tokios mažytės, kad vanduo, lašelių pavidalu, negali prasiskverbti į audinio paviršių, tad drėgmė pasišalina tik per viršutines poras, kartu neleisdami prasiskverbti vandeniui į vidų. Žmogaus organizmas reguliuoja kūno temperatūrą, sustiprindamas paviršutinę kraujotaką ir jei reikia, prakaituodamas, tad unikali vilnos savybė praleisti orą ir vandens garus palieka komforto pojūtį.

Vilnos plauko susisukimas į garbanėles suteikia elastingumo ir lankstumo. Elastingumas užtikrina, kad šilumos izoliacija neišnyktų net ilgą laiką dėvint drabužį.Tokie gaminiai nesiraukšlėja ir greitai sugrįžta į savo pradinę padėtį. Vilną lengva prižiūrėti: dėka vykstančių cheminių reakcijų vilna lengvai išsivalo.Išvėdinus vilnonius drabužius, prakaito ar kitoks kvapas išnyksta.

Merino vilna tinka net alergiškiems žmonėms: vilna susideda iš tokių pat baltyminių medžiagų, kaip ir žmogaus oda – proteinų ir kerotinų.