Odiniai vidpadžiai Omaking, VID280

3.19 su PVM

Odiniai vidpadžiai su latekso sluoksniu Omaking RELAX

Tinka visiems batų tipams. Puikiai sugeria sugeria drėgmę, blogą kvapą ir greitai džiūstą. Dėl latekso sluoksnio vidpadžiai gerai prisitaiko prie bato formos ir gerai laikosi savo vietoje. Vidpadžiai suteikia komforto ir apsaugo Jūsų batus nuo greito susidėvėjimo!

  • Anatomiškai suformuoti vidpadžiai suteikia atramą pėdos skliautui bei pirštams
  • Kulno dalies paminkštinimas sušvelnina smūgius
  • Natūraliais augaliniais preparatais išdirbta oda batuose sukuria malonų mikroklimatą
  • Apatinis sluoksnis su lateksu ir aktyvinta anglimi padeda išvengti prakaitavimo ir suminkštėjimo dėka  gero oro pralaidumo
  • Vidpadžiai gerai sugeria drėgmę ir greitai džiūsta
  • Su šiais vidpadžiais Jūsų kojos mažiau pavargs net ilgai stovint.


Dydžiai:
 36-47 (Per du dydžius)

Ergonominiai ir ortopediniai vidpadžiai pritaikyti visiems, besirūpinantiems savo kojų sveikata ir komfortu ar patiriantiems kojų diskomfortą ar skausmą. Galite rinktis tiek iš vidpadžių, skirtų konkrečiai problemai spręsti – pavyzdžiui, kulno paminkštinimas ar pėdos skliauto atrama – tiek iš bendram pėdų komfortui ir taisyklingai padėčiai palaikyti skirtų viso pado vidpadžių (kartu sumažinančių sąnariąms tenkančius smūgius). Vidpadžiai pagalimti iš skirtingų medžiagų, pritaikytų skirtingiems poreikiams – gelis papildomam minkštumui, anglies priedai maloniam mikroklimatui. Puikiai tinka medicinos, maisto pramonės profesionalams, taip pat visiems, kas nori pasirūpinti savo pėdų patogumu ir gerove.